4-dňový Diplomovaný kurz NLP

Vyplňte prosím Vašu objednávku:

arrow

Buďte prosím trpezlivý pri odosielaní objednávkového formulára. Spracovanie môže trvať až 30 sekúnd, potom budete presmerovaný do platobnej brány Gopay.

 

Pokiaľ si želáte vytvoriť objednávku pre viac účastníkov, prosím, kontaktujte nás na +421 950 385 485 alebo stačí napísať objednávku na email info@myslenieuspesnych.sk

 

 

A čo hovoria tí, ktorí už Diplomovaný NLP kurz absolvovali?

Na kurze som toto rozhodnutie urobila, keď som svoj strach z nezávislosti doslova „odhodila do koša“ (to bola jedna z techník) a zamerala svoju myseľ na odchod. Prišla som domov (do práce) a prvé čo som urobila, podpísala som žiadosť o skončenie pracovného pomeru a nasledovali ďalšie kroky. Predstava mať vlastnú kanceláriu sa stala za krátko reálnou. Teraz je tomu práve rok, čo som nastúpila cestu nezávislosti a slobodného konania. Založila som  vlastnú firmu a venujem sa mojej obľúbenej činnosti v oblasti práva – pozemkovému právu.

- Katarína Godová, absolvenka

Celoživotně se vzdělávám a pracuji na svém osobním rozvoji. Setkání s Mickem McEvoyem a NLP bylo však nejvýznamnějším a zásadním setkáním. Během tréninku jsem zaznamenala razantní změny, které byly trvalé! Moje sebevědomí se zvýšilo tak, že jsem již neměla problémy s prezentováním před publikem. Při obchodních jednáních jsem začala používat raport a zrcadlení a díky této zkušenosti jsem dosáhla skvělých výsledků. Pomocí zakotvení užitečného stavu jsem schopná si podržet a opět vyvolat pozitivní emoci – úspěch, štěstí, radost…

- Jana Valcová, absolventka

NLP nie je o poučkách ale o reálnych krokoch na ceste k cieľu, o čom som sa mohla presvedčiť priamo na kurze. Verím, že väčšina chorôb pramení z našej mysle a práve na kurzoch sme sa učili ako s ňou pracovať a liečiť široké spektrum psychických problémov (závislosti, fóbie, atď.).

- Juliana Krivušová, absolventka